Potřebujete poradit?

B & BC, a. s.
Sokolská 464
330 22 Zbůch

Tel.: 377 199 104, 111
E-mail: obchod@babc.cz

Kontaktní formulář

 Winplan

        Program na sestavování prefabrikovaných
        kanalizačních šachet - B&BC winplan 2019

Transportbeton - Naše betonárny

Společnost B&BC a.s. vyrábí betonové směsi na těchto nejmodernějších betonárnách v Plzeňském kraji. Ve Zbůchu je to věžová betonárna VB 2 DKX, ve Zruči horizontální betonárna HBS 1T, v Plzni se jedná o betonárnu typu Liebherr Mobilmix a nakonec betonárna typu VB 2 DKX v Přešticích.

Základ výrobního sortimentu tvoří betony vyráběné dle normy ČSN EN 206-1/Z3. Běžně vyrábíme betony od pevnostní třídy C-/5 až do C 35/45. Dodáváme betony pro všechny vlivy prostředí pro návrhovou životnost 50 i 100 let, betony samozhutnitelné, vysokopevnostní i vodotěsné a cementové lité potěry pod obchodním označením CEMLIT. Do betonů jsme schopní dávkovat, dle přání odberatele, drátky i vlákna. Na základě specifických požadavků zákazníka navrhneme recepturu betonové směsi pro konkrétní betonovou konstrukci.


Provoz Zbůch

Betonárna Zbůch  Betonárna typ VB2DKX. Celoroční automatický, počítačem řízený provoz.
Betonárna je pro zimní období vybavena zařízením pro ohřev záměsové vody. Betonárna je vybavena zařízením pro předehřev kameniva. Součástí betonárny je i recyklační zařízení pro zpracování zbytkového betonu.

 

 

Provoz Plzeň

  Betonárna typ Liebherr Mobilmix s hodinovým výkonem 80 m³ čerstvého betonu. Celoroční automatický, počítačem řízený provoz. Betonárna je pro zimní období vybavena zařízením pro ohřev záměsové vody.  Součástí betonárny je i recyklační zařízení pro zpracování zbytkového betonu.     

 

 

 

Provoz Zruč

 Betonárna ZručBetonárna typ HBS 1T/NS-L 1200 . Celoroční automatický, počítačem řízený provoz. Betonárna je pro zimní období vybavena zařízením pro ohřev záměsové vody. Součástí betonárny je recyklační zařízení RZS 12 
pro zpracování zbytkového betonu.


 

 

 

 Provoz Přeštice

 Betonárna PřešticeBetonárna typ VB2DKX. Celoroční automatický, počítačem řízený provoz.
Betonárna je pro zimní období vybavena zařízením pro ohřev záměsové vody. Betonárna je vybavena zařízením pro předehřev kameniva. Součástí betonárny je i recyklační zařízení pro zpracování zbytkového betonu.

 

 

 

 

Zajímají Vás novinky z oblasti betonových stavebních prvků?

↑ nahoru